חיפוש באתר
 

חדשות


 
מועדון לקוחות למחזיקי
כרטיס חבר ההתאחדות
 
 


  


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 
 

 


 
 
 
אירוע השקת התאחדות השפים והקונדיטורים ICPA

 
 
 

אירוע השקת ההתאחדות

התאחדות השפים והקונדיטורים ICPA העניקה
אות מפעל חיים לרות סירקיס
   

האות הוענק במסגרת כינוס של ההתאחדות בגני התערוכה
בשבוע המזון הישראלי


מאות שפים ובעלי עסקים מתחום הקולינריה, החברים בהתאחדות השפים והקונדיטורים המקצועיים בישראל ICPA ,הגיעו למפגש הראשון שלההתאחדות, שפועלת בחסות מכללת השף , שהתקיים במסגרת תערוכת שבוע המזון הישראלי בגני התערוכה. האירוע שכלל קוקטייל הוגדר על ידי המארגנים כהצלחה אדירה.
לינור שאוליאן, רכזת ההתאחדות, הנחתה את הערב שהתקיים בחדר ה- V.I.P  בגני התערוכה. ראשון הדוברים היה שף בן נרושביץ, ממייסדי ההתאחדות, שמייצג את דור השפים הצעירים במדינת ישראל.
שף נרושביץ סיים את לימודיו ב French Colinary בניו יורק ומאז עוסק בתחום ההסעדה בישראל למעלה מעשר שנים. חוויותיו בתעשיית הקולינריה הישראלית היו הקטליזאטור לכך שביחד עם שפים נוספים ובסיוע "מכללת השף" הוקמה ההתאחדות.
בן נרושביץ אמר בדבריו כי היה עד "לפיחות במעמדם של בעלי המקצוע בעולם הקולינריה בארץ. האיגודים הקיימים לא נתנו מענה אמיתי לצרכים שלנו ולא דאגו לשמור על מעמד עובדי המטבחים". נרושביץ הוסיף ואמר כי ההתאחדות חרתה על דגלה קידום מעמדם של השפים והקונדיטורים בארץ ונכון להיום קלטנו מאות של חברים חדשים אשר נהנים משלל ההטבות והאפשרויות אשר מציעה ההתאחדות והחשוב מכל התחלנו לשנות את פני הדברים מתוך כוונה להעלות את הענף על דרך המלך וליצור משהו חדש.
עופר טלר, הבעלים של ירחון מזון פלוס, אשר העניק את חסותו להתאחדות מיום הקמתה הדגיש את נחיצותה של ההתאחדות לעובדים בענף הקולינריה, "כתבנו והתרענו על כך שלאנשי המקצוע בענף המזון אין איגוד רציני. האיגוד הוותיק לא מילא את ייעודו וההוכחה הניצחת היא במהירות החברים שנרשמו להתאחדות. במערכת מזון פלוס מיהרנו להרים את הכפפה ולהיות אכסניה תקשורתית למשפחה החדשה. כיום אנחנו מבינים שהיה קיים ואקום וההתאחדות נדרשה ונדרשת".
במהלך הערב נשא דברים נותן החסות הראשי של ההתאחדות, ניר בריח, יו"ר מכללת השף, אשר מלווה את ההתאחדות מיומה הראשון.  בריח הדגיש כי יש תוכניות רבות  לקידום ענף הקולינאריה על ידי קיום סדנאות מתמחות לחברים שיתקיימו בסדנאות המאובזרות בסניפי מכללת השף הפזורים בשישה אתרים בישראל: תל אביב, ירושלים, חיפה, נתניה,באר שבע והסניף שנפתח בראשון לציון לפני חודשיים.לחברים תהיה אפשרות להתמחות במגוון אלמנטים חדשים בענף הקולינריה. "ההתאחדות, בתמיכתנו, תקים וועדות: ועדת הדרכה, רווחה וכד' ואנו מקווים שהחברים ייענו לאתגר ויתרמו מעצמם על מנת לקדם את ההתאחדות קדימה". בנוסף יש בכוונת ההתאחדות להרחיב את מועדון הלקוחות המעניק לחברים הנחות משמעותיות ולהכניס למועדון עסקים נוספים על הקיימים.
גולת הכותרת של האירוע היתה הענקת אות מפעל חיים לגברת רות סירקיס שהגיע לאירוע עם בני משפחתה ומלווים נוספים המלווים אותה לאורך הקריירה שלה..
האות הוענק ע"י נציג חברי ההתאחדות, מהמצטרפים הראשונים, אייל אלמוג המשמש כמנהל מערך המזון בבית החולים בנהריה. האות ניתן לגב' סירקיס על פועלה ותרומתה לענף הקולינריה. אייל אלמוג אמר במעמד ההענקה כי "במסגרת הפעילויות הרבות של ההתאחדות, תונהג מסורת שבה מדי שנה יוענק אות מפעל חיים לאחד מהאנשים המובילים והמשפיעים בתחום הקולינארי". עם קבלת האות אמרה סירקיס הנרגשת ש  "אני מאוד אוהבת את התחום ומאוד נעים לי לעמוד פה ביניכם, שכל אחד מכם אוהב את התחום ועושה עבודה נהדרת. אתם קמים בוקר בוקר לעבודה ועובדים קשה וחשופים לביקורת הקהל הישראלי. תודה רבה ואני מאחלת הצלחה רבה לארגון שלכם". רות סקרה את ראשית הקריירה והעלתה נשכחות מהימים הראשונים שלה עם טומי לפיד.

                                                               
צילום: שמעון אלקיים - צילום משכר
   בתמונה מימין לשמאל: סירקיס, אלמוג, סירקיס, טלר, בריח.
 
 
 
 
 
 
 
הצעות עבודה אחרונות
דרושים טבחים
  מידע נוסף
   
דרוש קונדיטור
  מידע נוסף
   
דרושים טבחים
  מידע נוסף
   
דרושים טבחים
  מידע נוסף
   
דרוש אופה
  מידע נוסף
   
דרוש טבח
  מידע נוסף
   
דרוש שף
  מידע נוסף
   
דרוש שף קונדיטור
  מידע נוסף
   
דרושים קונדיטורים
  מידע נוסף
   
דרושים עובדי מטבח
  מידע נוסף
   
דרוש סושי מן
  מידע נוסף
   
דרושים טבחים
  מידע נוסף
   
דרושים סו שפים, טבחים
  מידע נוסף
   
דרוש סו שף
  מידע נוסף
   
דרושים טבחים
  מידע נוסף
   
קונדיטורים ועובדי מטבח
  מידע נוסף
   
דרוש אופה
  מידע נוסף
   
דרוש שף / שפית
  מידע נוסף
   
דרוש טבח
  מידע נוסף
   
דרושים טבחים וקונדיטורים
  מידע נוסף
   
סו שף
  מידע נוסף
   
קונדיטור /ת
  מידע נוסף
   
קונדיטור /ת
  מידע נוסף
   
אחראי\ת מטבח קר
  מידע נוסף
   
סו שף
  מידע נוסף
   
קונדיטור/ית
  מידע נוסף
   
להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 
 
Bookmark and Share
 


 
מועדון לקוחות למחזיקי
כרטיס חבר ההתאחדות
 
  


 


 

 


 


  


 


 


   


 


 


  


 


 
 
כל הזכויות שמורות © ICPA  התאחדות השפים והקונדיטורים המקצועיים בישראל    I    טלפון: 08-6227876    icpa.israel@gmail.com    I

לייבסיטי - בניית אתרים